خانه » اجتماعي » توحشی هولناک از یک جریان تندرو اسلامی در عراق

توحشی هولناک از یک جریان تندرو اسلامی در عراق

به خبر زیر توجه کنید:                                                                                                                       الاخبار:نوجوانان عراقی بدلیل مدل موی EMO سنگسار شدند

به گفته فعالان اجتماعی دستکم 90 نوجوان عراقی با ظاهر EMO(یک سبک موسیقی راک)  به دست جریانانات تندرو مذهبی چند ماه  پیش بعد از اینکه وزارت کشور به این عمل فساد و شیطان پرستی لقب داد سنگسار شدند.

پلیس اخلاقی عراق در سایت وزارت کشور، بیانیه ای دلسرد کننده در مورد پدیده EMO دربین جوانان منتشر کرده بود و با نگرانی ابراز کرد که قصدشان از بین بردن این پدیده است.

بر اساس این بیانیه،  پدیده EMO  یا شیطان پرستی به وسیله پلیس  اخلاقی عراق مورد تعقیب و پیگرد قرار گرفته است و مدعیند که قبل از اینکه بر جامعه تاپیر بگذارد و خطر محسوب  شود باید هرچه زودتر از بین برود.

همچنین ادامه داد که این جوانان لباس های عجیب و تنگی میپوشند که تصاویری مانند جمجمه سر و یا آویزه های جمجمه سر روی آنهاست،آنها حلقه هایی در زبان و بینیهایشان قرار میدهند و کارهای عجیب دیگری از این قبیل انجام میدهند.

یک گروه از افراد مسلح که لباس غیر نظامی تنشان بود ده ها تن از نوجوانان را چند روز پیش به منطقه حاشیه ای بردند و آنها را سنگسار کردند و اجساد آنها را در دامبسترهای زباله انداختند.افراد مسلح اعلام کردند که متعلق به یک گروه مذهبی بسیار افراط گرا در عراق هستند.

یک نفر که موفق به فرار شده بود به شبکه الاخبار گفت:ابتدا آنها بلوک های بتنی را به دست های پسر و بعد به پاهایش ودر آخر به سرش میکوبیدند،اگر نمیمرد دوباره از اول این عمل را تکرار میکردند.

برطبق بیانیه وزارت کشور پلیس اخلاقی عراق توسط وزارت آموزش تصویب کرد که دانش آموزانی با چنین مشخصاتی را تحت نظارت قرار میدهند.

آمارکشته شدگان هنوز مشخص نیست.اما هانا بیاتی از تریبونال بروکسل، یک سازمان غیر دولتی در برخورد به مسایل عراق، گفت:آمار کشته شدگان بین 90 الی 100 نفر میباشد.او گفت خبر نگران کننده این است که آنها خیلی جوان بودند.

البیاتی ابراز داشت که به نظر میرسد این قتلها توسط شبه نظامیان تندرو شیعی  و در محله های غالبا فقیر شیعی انجام شده است .همچنین گفت:» به دست داشتن وزارت کشور در این قتل مظنون است.»

عکس های قربانی ها در فیس بوک منتشر شد.که باعث رعب و وحشت در  بین دانش آموزان عراق شده است.

مرد جوانی با موهای بلند  به دولت مقرر راجع به آزار و شکنجه نوجوانانی که  تیپ غربی داشتند هشدار داد.او به شبکه تلویزیونی الشرقیه گفت: «من موهام بلند است اما این بدان معنا نیست که که من یک EMO هستم.اگر من موهام بلند باشه، کمتر شکل مردهستم،نمیخواهم بگویم چرا موهایم بلند است،من همجنسگرا هستم.اما من موهام بلنده چون استیل مورد علاقه خودم است.

سفیه السهیل یکی از اعضای پارلمان روز سه شنبه گفت:تعدادی دانش آموز اخیرا دستگیر شده اند چون شلوارهای آمریکایی پوشیده بودند و مدل موی غربی داشتند.

وزارت کشور تعداد قربانیان را اعلام نکرده است،اما در بیانیه پیگیری که در پنجشنبه منتشر شده است به افراطیون هشدار داده که در آزادی عمومی عراق دخالت نکنند…                                                               (ترجمه از امیر نوآواز)

این گوشه ای از آن توحشی است که جریانات میلیتانت و دولتهای کپک زده اسلامی هر روزه در اکثر نقاط جهان به صورت رسمی و پنهانی انجام میدهند،اسلام سیاسی به طور واقعی انسان را هیچ میداند و با هر نوع زندگی شایسته یک انسان در تضاد است.از قتل و ترور گرفته تا زجرکشی و سنگسار و تجاوز،تبعیض جنسیتی،تنزل منزلت انسانی-اجتماعی زن به کالای جنسی، بی حقوقی، همه و همه کارنامه به خون آغشته اسلام سیاسی است.

این توحش سازمانیافته در واقع ثمره نظام عقب مانده سرمایه داری و اصلا روبنای فکری بورژوازی در جوامعی مثل عراق، ایران، اففانستان و… است.هر گاه سخنی از آزادی خواهی در جامعه شنیده شده و انسان مدرن قرن بیست و یک مطالبات و نیازهای برحق خود را مطرح کرده است به شدیدترین و وحشیانه ترین شیوه ممکن این حرکت را سرکوب کرده اند.

هر انسانی حق دارد آنطور که میخواهد لباس بپوشد،آرایش کند،تفریح کند و کلا زندگی کند.هیچ گروهی،ارگانی و دولتی حق ندارد و نباید مانع این حق شود. جوان امروز اهل اینترنت و دنیای وسیع رسانه های دیجیتالی  چه در عراق و چه در هر نقطه ای از ارض  نمیتواند با شتر تفریح کند و روی حصیر بخوابد. پس مجبورا این وحوش اسلامی رو به مردم خنجر میکشند و تجاوز میکنند تا جامعه را با این احکام برخاسته از گور کنترل و محدود کنند و از ابتدایی ترین حقوق زندگی محروم گردانند.

امروز جوانان از مصر گرفته تا عراق و ایران  از این همه نابرابری و بیحقوقی به وجد آمده اند و خواهان یک زندگی انسانی اند،این ادبیات و افکارو احکام پوسیده جایی در بین اکثریت جامعه ندارد و با زور و قلدرمنشی در جامعه حکم می رانند .

جریانات میلیتانت اسلامی مستقیم و غیر مستقیم از دولت های سرمایه داری تغذیه میکنندو روز به روزورقی دیگر از سیاهی خود را آشکار میکنند. مادامیکه نظام کثیف سرمایه داری بر جهان حکم فرما است ما هر روز شاهد این  ژنوسایدهای وحشتناک و غیرانسانی خواهیم بود.برای از بین بردن این جنایت ها و ترورها باید کل این بساط نظم سرمایه و این توحش سازمانیفته را در هم شکست…

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s